Primera – Tvrd je orah Atletiko, ali Barsa ima jače čekiće, Suarez i Mesi rešili derbi!

116
U derbiju 31. kola španske Primere, fudbaleri Barselone ostvarili su pobedom nad Atletiko Madridom rezultatom 2:0.
Čitava utakmica je imala veoma očekivan tok, apsolutna terenska inicijativa domaće ekipe i „Jorgandžije“ koje su se skoncentrisale na odbranu sopstvenog gola.
U nastavku igre, ekipa Dijega Simeonea se još više povukla kako bi uspela da sačuva gol sa igračem manje, a Oblaku se pretili SuarezMesi i Malkom koji nisu imali rešenja za sjajnog Slovenca na golu Madriđana.
Svaku dilemu oko pitanja pobednika otklonio je, ko drugi nego Leo Mesi dva minuta kasnije kada se poigrao sa odbranom gostiju i zatresao mrežu rivala.